Descriere
Captain Morgan Spiced Gold, suc ananas, suc portocale rosii, fresh lamaie, sirop de zahar, bitter Angostura, fee foam
Captain Morgan Spiced Gold, suc ananas, suc portocale rosii, fresh lamaie, sirop de zahar, bitter Angostura, fee foam
| Grăsimi | 0.0888 g |
|---|---|
| Acizi grași saturați | 0 g |
| Acizi grași mononesaturați | 0 g |
| Acizi grași polinesaturați | 0 g |
| Glucide | 6.5558 g |
| Zaharuri | 5.0584 g |
| Polioli | 0 g |
| Amidon | 0 g |
| Fibre | 0.7437 g |
| Proteine | 0.3807 g |
| Sare | 0.0012 g |
| Salatrim | 0 g |
| Alcool etilic | 0 g |
| Acizi organici | 0 g |
| Valoare energetică kcal | 30.033 |
| Valoare energetică kj | 127.1574 |