Descriere
Lapte Monor Bio, cookies Milka, inghetata de vanilie, frisca
Lapte Monor Bio, cookies Milka, inghetata de vanilie, frisca
| Grăsimi | 7.3278 g |
|---|---|
| Acizi grași saturați | 6.3956 g |
| Acizi grași mononesaturați | 0 g |
| Acizi grași polinesaturați | 0 g |
| Glucide | 10.0622 g |
| Zaharuri | 8.5556 g |
| Polioli | 0 g |
| Amidon | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 1.8722 g |
| Sare | 0.0911 g |
| Salatrim | 0 g |
| Alcool etilic | 0 g |
| Acizi organici | 0 g |
| Valoare energetică kcal | 113.6878 |
| Valoare energetică kj | 474.0133 |