Descriere
Lapte Monor Bio, biscuiti Oreo, inghetata de vanilie, frisca
Lapte Monor Bio, biscuiti Oreo, inghetata de vanilie, frisca
| Grăsimi | 9.2514 g |
|---|---|
| Acizi grași saturați | 7.0411 g |
| Acizi grași mononesaturați | 0 g |
| Acizi grași polinesaturați | 0 g |
| Glucide | 16.1783 g |
| Zaharuri | 12.0571 g |
| Polioli | 0 g |
| Amidon | 0 g |
| Fibre | 0.2314 g |
| Proteine | 2.38 g |
| Sare | 0.1563 g |
| Salatrim | 0 g |
| Alcool etilic | 0 g |
| Acizi organici | 0 g |
| Valoare energetică kcal | 157.9589 |
| Valoare energetică kj | 659.6451 |