Descriere
Lichior Melon, sirop de soc, prosecco, fresh lamaie, lime
Lichior Melon, sirop de soc, prosecco, fresh lamaie, lime
| Grăsimi | 0.064 g |
|---|---|
| Acizi grași saturați | 0 g |
| Acizi grași mononesaturați | 0 g |
| Acizi grași polinesaturați | 0 g |
| Glucide | 2.28 g |
| Zaharuri | 0.4 g |
| Polioli | 0 g |
| Amidon | 0 g |
| Fibre | 0.608 g |
| Proteine | 0.176 g |
| Sare | 0.0005 g |
| Salatrim | 0 g |
| Alcool etilic | 0 g |
| Acizi organici | 0 g |
| Valoare energetică kcal | 11.616 |
| Valoare energetică kj | 48.984 |