Descriere
Prosecco Corte Vittorio, sirop de soc, menta, lime, gheata
Prosecco Corte Vittorio, sirop de soc, menta, lime, gheata
| Grăsimi | 0.1253 g |
|---|---|
| Acizi grași saturați | 0.032 g |
| Acizi grași mononesaturați | 0 g |
| Acizi grași polinesaturați | 0.0107 g |
| Glucide | 1.9853 g |
| Zaharuri | 0.2467 g |
| Polioli | 0 g |
| Amidon | 0 g |
| Fibre | 1.0667 g |
| Proteine | 0.5 g |
| Sare | 0.0041 g |
| Salatrim | 0 g |
| Alcool etilic | 0 g |
| Acizi organici | 0 g |
| Valoare energetică kcal | 13.2027 |
| Valoare energetică kj | 55.4213 |