Descriere
Suc de mere, sirop Blue Curacao, lime, scortisoara, gheata
Suc de mere, sirop Blue Curacao, lime, scortisoara, gheata
| Grăsimi | 0.0213 g |
|---|---|
| Acizi grași saturați | 0 g |
| Acizi grași mononesaturați | 0 g |
| Acizi grași polinesaturați | 0 g |
| Glucide | 4.8404 g |
| Zaharuri | 3.7234 g |
| Polioli | 0 g |
| Amidon | 0 g |
| Fibre | 0.2128 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0.0002 g |
| Salatrim | 0 g |
| Alcool etilic | 0 g |
| Acizi organici | 0 g |
| Valoare energetică kcal | 19.9787 |
| Valoare energetică kj | 84.7766 |